Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta! Lindvall panustab vihmametsade kaitsesse, millele viitab roheline märk pakil. Seega aitab vihmametsa hoida ja säilitada iga Lindvalli kohvi eelistaja. Kuninglikke kohvinaudinguid! NB! Lõuna-Ameerikat tabas suvel tavatu külma-ja kuivaperiood, mis hävitas kohviistandusi ja kohviubade saaki, sh Lindvalli kohviistandusi Colombias ja partnerite omi Brasiilias. Lisaks on mitmekordselt tõusnud meretranspordi hinnad, mis on samuti mõjutanud kohvi tootmist ja hinda. Seetõttu oleme sunnitud muutma e-poe kohvihindu. 90 kogus: Kohvi tellimine e-poest

Kohvi tellimine e-poest

Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta!
Lindvall panustab vihmametsade kaitsesse, millele viitab roheline märk pakil. Seega aitab vihmametsa hoida ja säilitada iga Lindvalli kohvi eelistaja.
Kuninglikke kohvinaudinguid!

NB! Lõuna-Ameerikat tabas suvel tavatu külma-ja kuivaperiood, mis hävitas kohviistandusi ja kohviubade saaki, sh Lindvalli kohviistandusi Colombias ja partnerite omi Brasiilias. Lisaks on mitmekordselt tõusnud meretranspordi hinnad, mis on samuti mõjutanud kohvi tootmist ja hinda. Seetõttu oleme sunnitud muutma e-poe kohvihindu.

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Kohvi tellimine e-poest

Kohvi tellimine e-poest

Kohvioad, Santosblendning, 100% araabika kohvioad 1kg 19 50 kogus: Pole enam saada Klõpsa soovitud kohvisordid ostukorvi. Ostes 30 euro eest, saadame tellimuse pakiautomaatidesse üle Eesti tasuta!Lindvall panustab vihmametsade kaitsesse, millele viitab roheline märk pakil. Seega aitab vihmametsa hoida ja säilitada iga Lindvalli kohvi eelistaja.Kuninglikke kohvinaudinguid! NB! Lõuna-Ameerikat tabas suvel tavatu külma-ja kuivaperiood, mis hävitas kohviistandusi ja kohviubade saaki, sh Lindvalli kohviistandusi Colombias ja partnerite omi Brasiilias. Lisaks on mitmekordselt tõusnud meretranspordi hinnad, mis on samuti mõjutanud kohvi tootmist ja hinda. Seetõttu oleme sunnitud muutma e-poe kohvihindu.

Kohvi tellimine e-poest

www.lindvalls.ee © 2023 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja