"Kui me lõime selle kohvi, ei hoolinud me kuludest. Me tahtsime leida lihtsalt parimad rohelised kohvioad. " - Ulf Lindvall Premium jahvatatud kohv Lindvalls premium

Lindvalls premium

"Kui me lõime selle kohvi, ei hoolinud me kuludest. Me tahtsime leida lihtsalt parimad rohelised kohvioad."
- Ulf Lindvall

Lindvalls premium
Premium kohvioad

Tumeda röstiga kohv, mis on valmistatud 100% araabika ubadest, kannab maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast. Ideaalse kohvi otsingutel oleme olnud alates 1891. aastast, kuid 2012. aasta sügisel otsustasime luua täiesti uue kohvisegu, mis oleks senisest rikkalikuma maitsega. Inspireerituna uues ideest, ei hoidnud me uute maitseotsingute käigus kokku ei aega ega raha.

 

 

Lindvalls premium

Saadaval kohvioad ja jahvatatud kohv.

Lindvalls premium
Premium jahvatatud kohv säilituskarbis

Oleme aastate jooksul näinud tooraineid, mis on erakordselt head. Aja jooksul kogunenud teadmiste ja kogemuse najal otsustasimegi luua midagi uut. Loomulikult kasutame parimaid araabika ube, segusid, rösti, lõhnu ja maitseid.

 

Kutsusime endale appi Uppsala kõige kogenumad maitsemeistrid. Eesmärgiks ei olnud vähem ega rohkem kui maailma kõige parema maitsega kohv. Uus Lindvalls Premium on tehtud kirglikult, parimate traditsioonide vaimus.

Lindvalls premium
Premium jahvatatud kohv
Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Lindvalls premium

Lindvalls premium

Premium kohvioad Tumeda röstiga kohv, mis on valmistatud 100% araabika ubadest, kannab maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast Ideaalse kohvi otsingutel oleme olnud alates 1891 "Kui me lõime selle kohvi, ei hoolinud me kuludest. Me tahtsime leida lihtsalt parimad rohelised kohvioad."- Ulf Lindvall

Lindvalls premium

www.lindvalls.ee © 2023 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja