Lindvall`s keskmine röst kohv on klassikalise keedukohvi järeltulija. Jahvatatud kohv on tänapäeval peenemalt jahvatatud, et oleks hea kasutada filterkohvina või presskannus. Keskmine röst jahvatatud kohv Lindvall`s keskmine röst (Brygg)

Lindvall`s keskmine röst (Brygg)

Lindvall`s keskmine röst kohv on klassikalise keedukohvi järeltulija. Jahvatatud kohv on tänapäeval peenemalt jahvatatud, et oleks hea kasutada filterkohvina või presskannus.

Lindvall`s keskmine röst (Brygg)
Keskmine röst kohvioad

Valmistatud 100% araabika ubadest, mis on kasvatatud Brasiilias, Columbias, Costa Ricas ja Keenias. Erinevate ubade oskuslik segamine ning keskmine röst annavad kohvile mõnusa pehme maitse. Enimostetud Lindvall`si väga hea aroomiga kohv. Kõik oad on käsitsi korjatud istandustest, mis asuvad vähemalt 700 meetri kõrgusel merepinnast. Müügil vaakumpakendis nii ubadena kui jahvatatult.

Lindvall`s keskmine röst (Brygg)
Keskmine röst jahvatatud kohv säilituskarbis

Enim ostetud Lindvall`si kohv. Selleks, et aroom ja maitse säiliks parimal viisil on oad käsitsi korjatud vähemalt 700 meetri kõrgusel asuvatest istandustest. Saadaval oad ja jahvatatud kohv.

Lindvall`s keskmine röst (Brygg)
Keskmine röst jahvatatud kohv
Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Lindvall`s keskmine röst (Brygg)

Lindvall`s keskmine röst (Brygg)

Keskmine röst kohvioad Valmistatud 100% araabika ubadest, mis on kasvatatud Brasiilias, Columbias, Costa Ricas ja Keenias Erinevate ubade oskuslik segamine ning keskmine röst annavad kohvile mõnusa pehme maitse Lindvall`s keskmine röst kohv on klassikalise keedukohvi järeltulija. Jahvatatud kohv on tänapäeval peenemalt jahvatatud, et oleks hea kasutada filterkohvina või presskannus.

Lindvall`s keskmine röst (Brygg)

www.lindvalls.ee © 2023 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja