Tootekataloogist kaupade tellimisel kehtivad siin kirjeldatud raamtingimused transporditingimuste, kaupade garantii ja tagastustingimuste osas. Soovime Teile meeldivaid oste Tellimistingimused

Tellimistingimused

Tootekataloogist kaupade tellimisel kehtivad siin kirjeldatud raamtingimused transporditingimuste, kaupade garantii ja tagastustingimuste osas.

Veebipoe lindvalls.ee omanik on  Handel Kirjastus OÜ, 14549072, Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014, Kontakttelefon (+372) 53 800 968,

 

Klienditeenindus

klienditeenindus pakub abi viiel päeval nädalas, et kõik küsimused kohe vastuse saaksid. Kui mistahes küsimuses abi vajate, kirjutage palun e-mailiaadressile või helistage tööajal telefonile (+372) 53 800 968 (tööpäeviti 9-17).

 

Arve vaatamine

Peale tellimuse esitamist kuvatakse ekraanil viidet arvele. Selleks, et arvet hiljem vaadata, on võimalik arve link kopeerida, salvestada brauseri järjehoidjatesse (ingl. favorites või bookmarks) või salvestada arve enda arvutisse .htm failina. Arve hilisemaks taasleidmiseks saadab tellimissüsteem arve lingi tellijale ka e-maili teel.

 

Maksevõimalused

Peale tellimuse esitamist on võimalus teha väljastatud arve alusel pangaülekanne või kasutada automaatselt makseandmeid edastavaid pangalinke, mis töötavad Maksekeskuse süsteemis. Handel Kirjastus OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, makselinkide kaudu maksete teostamiseks edastame vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-le.

 

Tootekataloogis ja tellimissüsteemis on kõik hinnad eurodes.

 

Tellimuse täitmine

Peale arve tasumist, saadetakse pakk Teile 3 tööpäeva jooksul.

 

Hinnad ja allahindlused

Kõik hinnad, ka transpordi hinnad, on toodud käibemaksuga.

 

100% originaal

Garanteerime, et kõik tooted on 100% originaaltooted.

 

Transport

  • Kaup saadetakse teie poolt tellimisvormis märgitud aadressile lähemasse SmartPosti pakiautomaati.
  • Pakiautomaati kauba tellimisel on transporditasu 2,85 EUR.
  • Kui tellimuses on 4 või enam pakki kohvi, siis saadame tellimuse teile kohale ilma transporditasuta.
  • Müüja ei vastuta hilinemise eest kohaletoimetamistähtaegades, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava ettevõtte protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.

Tagastused ja vahetused
Teil on võimalik tooted tagastada 14 päeva jooksul. Tooted peavad olema kindlasti originaalpakendis, avamata ja rikkumata. Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi järgmisel tööpäeval samale kontole, millelt ostu eest tasuti. Palume tähelepanu, et avatud ja/või rikutud pakendis või juba proovitud toodet ei ole võimalik tagastada. Samuti on Teil võimalik ostetud toode vahetada mistahes teise toote vastu meie tootekataloogis pakutavas valikus.

 

Isikuandmete töötlemine ja privaatsus

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isiku andmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

 

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Soovime Teile meeldivaid oste.

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Tellimistingimused

Tellimistingimused

Veebipoe lindvalls ee omanik on Handel Kirjastus OÜ, 14549072, Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014, Kontakttelefon (+372) 53 800 968, es1 = 'mailto:toom'; es2 = 'as.triton@gma'; es3 = '05;l.com'; ts1 = 'toomas.tri&'; ts2 = '#116;on@gmail.c&#'; ts3 = 'x6f;m'; var writetospan = ' '+ts1+ts2+ts3+' ';document Tootekataloogist kaupade tellimisel kehtivad siin kirjeldatud raamtingimused transporditingimuste, kaupade garantii ja tagastustingimuste osas.

Tellimistingimused

www.lindvalls.ee © 2023 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja