Tänu pikale kohvivalmistamise kogemusele teame, kuidas hoolitseda tooreste kohviubade eest nii, et nende aroom pääseks parimal moel mõjule. Lahustuv kohv Lahustuv kohv, klaaspurgis, 200 g Lindvalls kohv

Lindvalls kohv

Tänu pikale kohvivalmistamise kogemusele teame, kuidas hoolitseda tooreste kohviubade eest nii, et nende aroom pääseks parimal moel mõjule.

Mitmed meetodid on meie jaoks loomulikud, kuid teiste jaoks unikaalsed.

 

Roheline kohv

Kohviubade müüjad teavad meie kvaliteedikriteeriume. Viie põlvkonna jooksul oleme teinud koos äri ja nad teavad, et kui küsimus on kõrges kohvikvaliteedis, ei tee me kunagi kompromisse. Meie kokkuostjad valivad hoolikalt kohviube; otsivad ideaalset maitset, lõhna, värvust, kuju, suurust ja puhtust. Ideaalse kohvielamuse loomiseks on kõige tähtsamad õiged komponendid.

 

Parima tulemuse nimel ei hoia me kokku kulusid ega toimeta kiirustades. Meie kohv on valmistatud aeglaselt ja põhjalikult, sest kohvioad vajavad aega, et saavutada õige aroom ning maitse. Meie suurimaks sooviks on luua kõrget kvaliteeti, mille poole pürgisid juba meie isad ja vanaisad.


LINDVALLS PREMIUM

Oleme otsinud 1891. aastast, kuidas luua naudingulist kohvielamust. Loe lähemalt meie parima kohvisordi kohta edasi siin.

 

 

Lahustuv kohv

 

Lahustuv kohv, klaaspurgis, 200 g.

Kui hindad Rootsi kvaliteeti, siis loe Lindvallsi ajaloost ja kohvisortidest. Saada oma sõnum kontaktilehel.


Lindvalls kvaliteet
Lindvalls on kohvi röstinud 1891. aastast. Viie põlvkonna poolt on röstimisprotsessi samm-sammult järjest paremaks ja täiuslikumaks muudetud.
 


100% araabika
Araabika oad, mis kannavad maitseid tsitruselisest Keeniast, Burundist ja Etioopiast, hapukust Kolumbiast ja magusaid elamusi Brasiiliast.
 


Kontaktandmed
Handel Kirjastus OÜ, 14549072,
Puhkekodu tee 42, Tallinn 12014
Kontakttelefon (+372) 53 800 968

 

Kodulehe valmistamine aara.ee

Lindvalls kohv

Lindvalls kohv

Mitmed meetodid on meie jaoks loomulikud, kuid teiste jaoks unikaalsed Roheline kohv Kohviubade müüjad teavad meie kvaliteedikriteeriume Tänu pikale kohvivalmistamise kogemusele teame, kuidas hoolitseda tooreste kohviubade eest nii, et nende aroom pääseks parimal moel mõjule.

Lindvalls kohv

www.lindvalls.ee © 2023 Handel Kirjastus OÜ » Lindvalls kohvi ametlik maaletooja